UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nooo to trochę źle Cię zrozumiałem. Do Twojej definicji "bezjajeczności" zdecydowanie nie przystaję, acz w 100% się z nią zgadzam. Co do postaw roszczeniowych to te akurat są mi całkowicie obce. Skoro w mojej ocenie nic ode mnie nie zależy to i ja nie chcę być od kogoś zależny. Jeżeli sam o siebie nie zadbam to nikt mi w tym nie pomoże. Tak więc mam gdzieś to co robią lokalne władze i Warszawka. Mój jeden głos niczego nie zmieni bo zawsze znajdzie się stado baranów skłonne pójść zagłosować za obiecaną manną z nieba.
JesusAlvaro