UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do @czerwonego. Nie likwiduj wszystkiego tak szybko i nie zwalniaj nauczycieli. Straż miejska jest jednostką niezbędną w tym kretyńskim mieście. I nie potrzeba jej utrzymywać bo sama może tyle zarobić że zostanie jeszcze kupa forsy w budżecie. Myślę że mogłaby być bardziej liczna, bo jest co robić. Winę za ten stan rzeczy ponosi nadzór nad tą formacją. Ilość wykroczeń w ciągu roku można liczyć w mln złotych. Ale ktoś odpowiedzialnie musi się tym zająć z pożytkiem dla obywateli i miasta. Co do nauczycieli to najpierw reforma. Czyli więcej szkół prywatnych w tym mieście, przedszkoli i żłobków. Kadra sama się zreformuje. Ale skoro ostatnio nie wydawano pozwoleń na otwieranie nowych przedszkoli to i nie dziwota że wszystko kuleje.