UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Prawda jest jedna nie można obiecywać czegoś czego się nie jest pewnym. Dzieci bezimienny kolego nie były na zbicie kapitału i nie był to strzał w kolano, "aby żyło się lepiej" to czytałem na bilbordach trzy lata temu. Nie uważam się za fachowca, ale analizuję. 3 lata 80 % niezrealizowanych obietnic. Wzrost gospodarczy a zbliżamy się do 55 % progu ostrzegawczego ( dług chwilę temu 781.399.355.923 zł ). Dlaczego mam myśleć jak zwolennicy PO? Że nic się nie stało, trudności obiektywne ? Niska frekwencja w wyborach to znak, że Polacy już nie wierzą w obietnice. 30 % to zwolennicy partii lub znajomi kandydatów. Dobranoc
z polski