UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gratulacje dla nowego Prezydenta!!!!! Ma Pan ogrom pracy. Całe UM trzeba zreformować - żeby atmosfera się poprawiła, żeby wszyscy pracownicy nie znali swoich zarobków-bo jakaś plotkarka podzieliła się tymi wiadomościami z koleżaneczkami a te z kolejnymi, żeby szefami w poszczególnych działach nie była smarkateria, która nie ma zielonego pojęcia o zarządzaniu ludźmi i żeby pracownicy byli wreszcie rozliczani z efektów swojej pracy, a czas pracy był wykorzystywany na pracę a nie na wypijanie hektolitrów kawy i wypalanie stosów papierosów. Jak za PRL-u.

gobi