UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elbląg potrzebuje nowych miejsc pracy, miejsc, gdzie dzieci i młodzież mogą spędzać wolny czas, a nie kolejnej linii tramwajowej, czy kilkunastu metrów polbruku. A Urząd Miejski potrzebuje pracowników kompetentnych i wykształconych.

karin