UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ciekawe co bedzie z sekretarka pana słoniny, która tak dzielnie bronila dostępu do pana prezydenta, a probując sie zapisac, trzeba bylo taka spowiedz przezyc, ze nawet u ksiedza tyle sie nie spowiadalo. mimo ze nie jestem zwolennikiem po, mam jednak cicha nadzieje, ze cos sie zmieni w tym miescie, ze w koncu przetargi w urzedzie miasta, beda wygrywac zwykle elblaskie firmy, a nie jedena firma budowlana, ktora opanowala wszystkie prace na terenie elblaga. mam tez nadzieje, ze moje dzieci zostana w elblagu, a nie beda wyjezdzac za chlebem, bo tui prace jedynie w markecie mozna dostac, za najnizsza krajowa. panie nowaczyk jest pan nadzieja elblazan i prosze nas nie zawiesc

mada6