UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Bartoszu zdanie: ". .. ja nie brałem udziału w wyborach. " jest nieprawdziwe! Bo nie branie udziału też jest formą głosowania. Swój głos oddajemy tym co glosują i zdajemy się na ich wybór. Jedyną, fakt że nieskuteczna metoda jest oddanie głosu nieważnego. Co jest wyraźną demonstracja niezgody na wszystkie kandydatury.

WojŁawrynowicz