UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Panie Bartoszu - jeżeli nie był Pan na wyborach - to kogo i za co chce Pan rozliczać?? Nie podjął Pan decyzji nie ma Pan prawa oceniać- proste i logiczne> albo się idzie albo nie- nie można być w ciąży w połowie. .. .będzie miał Pan za 4 lata kolejną szansę a teraz Pan pozwoli, że my którzy byliśmy rozliczymy tych którzy startowali- a jeżeli uważał Pan, że nie było alternatywy trzeba było samemu wystartować wszak mógł Pan przekonać całe pozostałe prawie 70% Elbląga!!