UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Pan Bartosz, oraz 70 % mieszkańców powinni wziąć udział w głosowaniu, i wtedy mają prawo do rozliczania wybranych osób. A tak to trochę wstyd, najlepiej nie uczestniczyć w życiu miasta, ale do rozliczania to być pierwszym. A plakatów wyborczych byłego prezydenta było bardzo dużo przed drugą turą więc te płacze są nie na miejscu.

jadcorben