UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie pisałem o tym, że jesteś frajerem, tylko o tym żebyś się pobujał. Być może, że podczas tej czynności nabierzesz dystansu do samego siebie. I nie tylko. Ale także do fraglesów i do gościa w ząbek czesanego. Darz bór!

yuk