UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nie mówię, że nie ale ta ilość bierze się również stąd, że rzuca wszystkie karne. A poza tym wystarczy, że zabrano Ocalewicz a w zamian nie dali nikogo, a ktoś w tej I-ej lidze musi przecież grać. Już dawno mówiło się, że są to wartościowe zawodniczki, takie w przyszłości do gry w ektraklasie ale dajcie się im do niej odpowiednio przygotować właśnie poprzez grę w I-ej lidze, gdzie zdobywają cenne doświadczenie, gdzie ich umiejętności się rozwiną. Gratuluję wszyskim zawodniczkom, zagrały na prawdę dobry mecz. Powodzenia w dalszych rogrywkach-Kibic