UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ja tam zawsze jak jadę przejeżdżam przez tory to zachowuje SZCZEGÓLNĄ UWAGĘ. Może dlatego od momentu otrzymania prawka, a minęło już 10 lat jeżdżę bez kolizyjnie. Wiem na jakim odcinku mogę pozwolić sobię na ciut szaleństwa, ale również szanuję tych co jeżdżą komunikacją miejską, jeżeli widzę autobus z zatoczki który chce wyjechać, a za mną w bliskiej odległości nie ma auta, to się zatrzymuje. Mnie te kilka chwil dłuższej jazdy nie rusza. Dlatego radzę każdemu tak postępować, bo gdyby nie było komunikacji i każdy byłby zmuszony jechać samochodem, to wracając po południu z pracy, musiałbym na korki +30 min doliczyć. .. ; p

MądreSłowa ;p