UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co nie którzy mówią, że gdyby obecnie tak kobiety reagowały na zdrady, to co druga by chodziła zakrwawiona. W poprzednich wiekach zdrad było mniej, bo co niektórzy mężowie topili niewierne żony w studniach. Dlatego do naszych czasów tak ich mało pozostało. Zostały zapełnione przez niewierne żony.