UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Elblag to małe miasteczko w porównaniu z innymi miastami, obecnie wojewódzkimi. .. więc nie ma się co dziwić że paraliżu nie ma. .. może coś się zacząć dziać jak ludzie z pracy będą wracać śnieg dalej będzie padać