UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Nareszcie ktoś odnosi się do Elblaga sprzed lat. Od lat piszę do elblaskich mediów, aby w trybie EXPESOWYM odbudować kamieniczki przy nadbrzeżu. Teraz rozszerzam swój wniosek o odbudowe także tego domu handlowego. Tak ma wyglądąć Panie nowy Prezdencie ( jeszzce nie wybrany ) reprezentacyjno- turystyczczne nadbrzeże Elbląga. Jeśli nie, to Elbląg będzie miał " Szczerbata Starówkę".
Jorguś