UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nareszcie ktoś odnosi się do Elblaga sprzed lat. Od lat piszę do elblaskich mediów, aby w trybie EXPESOWYM odbudować kamieniczki przy nadbrzeżu. Teraz rozszerzam swój wniosek o odbudowe także tego domu handlowego. Tak ma wyglądąć Panie nowy Prezdencie ( jeszzce nie wybrany ) reprezentacyjno- turystyczczne nadbrzeże Elbląga. Jeśli nie, to Elbląg będzie miał " Szczerbata Starówkę".

Jorguś