UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jak głosują niewidomi z Elbląga i okolic?czy UM przygotował szablony do głosowania?Takie źądanie stawiają przepisy ordynacji wyborczej, czy jak zwykle-jestesmy my niewidomi dyskryminowani.

PRZECIW DYSKRYMINACJI NIEWIDOM