UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Racje ma Pan z pierwszego postu, że sędziowanie nie stało na wysokim poziomie, a gra "naszych" zawodniczek wołała o pomstę do nieba. No cóż wygrały, a jak to się mówi zwycięzców się nie sądzi, tylko co będzie dalej jeżeli taka gra na swoim terenie :(