UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Moim zdanie trener Zgody ma dużo racji z twierdzeniem, że sędziowie byli bardzo słabi /chociaż nie stronniczy ale raczej słabi z natury/. Najbardziej sprawiedliwym było by aby ten mecz zakończył się remisem. Po ostatnim rzucie Zgody ze skrzydła powinien być rzut karny /siedziałem blisko tej sytuacji/. Szkoda tylko że obaj trenerzy oprócz doszukiwania się przyczyn swojej porażki nie dostrzegają fatalnej gry swojej drużyny /głównie dotyczy to Startu/. Ilość błędów zarówno w ataku i obronie była powalająca. Wszystko to co na boisku pokazywała Pełka to była lekcja poglądowa jak nie powiano się grać. Gdyby trener potrafił to analizować nie wpuszczał by jej na boisko w tym meczu. Wówczas może jakimś cudem udało by się wygrać bez pomocy sił nadprzyrodzonych. A tak jest wygrana i duży niesmak.

AD