UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

wojsko to SYF i zawsze nim będzie! co to jest wojsko? zabawa starych wyjadaczy w indian żal tylko że to towarzystwo z kółka różańcowego było zawsze uprzywilejowane "państwo w państwie" myślę że niebawem nastąpią zmiany