UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A ja uważam że jesteś po prostu zbyt głupi i stąd ten wpis. Wykonuje rozkaz przełożonych i nic więcej, sam byłem żołnierzem zawodowym i wiem jak to jest wobec rozkazu wyższych przełożonych, nie masz nic do powiedzenia.

golasik 11