UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zachwycacie się Państwo pięknym budynkiem II LO przy ul. Królewieckiej (na zdjęciu). Patrząc na owe zdjęcie czy nie kręci się łezka w oku na widok pojazdu szynowego zwanego tramwajem. Jak na owe czasy był to wyjątkowo nowoczesny środek lokomocji, a obecnie byłby znakomitym renesansowym eksponatem muzealnym, którego pozazdrościłyby nam wszelkie muzea. Wielka szkoda, że nie zachował się taki wóz do dnia dzisiejszego i przez bezmyślność ludzi możemy doceniać to piękno tylko na zdjęciach.
Cezary V