UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A dlaczego wszystkie wozy maja rejestracje NO ?? Nie ma leasingu lub opcji rejestracji w Elblągu ?? Niby pierdoła, ale w referacje komunikacji zaraz okaże się, że za dużo osób pracuje, bo na wsi jest więcej rejesracji na osobe itp itd. Od takich drobiazgów zaczynala sie marginalizacja, ktora teraz nabiera kolosalnego wymiaru :/
:(