UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Oczywiście kogo nie mogło zabraknąć na "uroczystości"? Zgadli Państwo - Grzesia N. ; ) A tak swoją drogą te wszystkie uroczyste przekazania i otwarcia to żenada. Ciekawe czy w innych krajach też się to praktykuje czy to tylko taka nasza "świecka tradycja". Właściwie to już nawet nie świecka bo kieckowy też zawsze przychodzi; )

JesusAlvaro