UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
pijany bandyta skończony debil nie wziął pod uwagę że mógł zabić niewinne osoby kara powinna być dotkliwa dożywotnio zabrane prawo jazdy dotkliwy mandat i ograniczenie wolności chociaż moim zdaniem prawo powinno dopuszczać utylizację takich kretynów na miejscu