UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

W sumie to jadąc nawet po deszczu trochę szybciej jak się powinno od strony Łęczyckiej tak jak ta Skodziana to i tak trzeba z rozumkiem wedle nakazu jazdy 40 /h bo zakręt od strony Łęczyckiej ścina do środka więc ciężko zapanować nad autem a zimą to już bajka

Zeb Mackaine