UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dokładnie. Ja jestem zdania, że powinno się zlikwidować limit kontraktowy (12 lat, bo dotyczy on nie tylko szeregowych, ale służby kontraktowej w ogóle) nawet kosztem podniesienia wieku emerytalnego. Teraz jest tak, że praktycznie każdy wolny etat podoficerski w Elblągu jest z góry zajęty przez kogoś z "Dziewiątej", Pplot lub Batalionu zaopatrzenia, a awans szeregowców blokuje dywizja. ..

Gen. Anders