UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie bardzo rozumiem to, co się dzieje. .. armia jest redukowana, szeregowi zawodowi wracają do cywila, podoficerowie na bruk idą, a i dla oficerów coraz mniej miejsca. .. a tu wojsko zachęca do wstąpienia w szeregi. .. gdzie tu logika?

wojskowa