UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Armia - to sposób na życie. .. szansa konfliktu jest nikła. .. kasa jest. .. szybka emerytura. .. to powody, że bezpieczeństwo socjalne jest ważniejsze niż głupota dowódców. Armia dawniej - to 2-3 lata wycięte z życiorysu.

kris_abc