UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ODRADZAM, każdemu młodemu człowiekowi, odradzam wojsko, zmarnujecie wasze najlepsze młodzieńcze lata a potem zostawi schorowanych ( o ile przeżyjecie misje i ambitnych dowódców) na pastwę losu bez jakiegokolwiek zabezpieczenia już po 12 latach służby będziecie musieli odejść, nie nabędziecie praw emerytalnych, nie będzie wam sie należało mieszkanie ani ekwiwalent za nie, jedyny plus to co miesiąc kasa na koncie ale 2-3 razy tyle zarobicie za granicą bez najmniejszego wysiłku i prężenia się przed głupkami i wykonywaniem idiotycznych rozkazów, wiem co mówię od 10 lat pracuje w wojsku, przeżyłem nie jedno i widziałem nie jedno jak sierżant stawia na baczność pułkowników, jak pułkownik poniża młodszego stopniem tylko za to że ten przy pracy pozwolił sobie zdjąć bluzę od munduru żeby jej nie ubrudzić wojsko to bagno a raczej kloaka nie wierzcie piosence. ..

stary wiarus