UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tak zachęcają młodych bo juz sami nie chca jezdzic na misje. Rozkaz to rozkaz. .bedą młodzi i będą jeżdzic tak jest wszedzie. .. młody zap. .. .dala a stary bedzie siedział w koszarach i nic nie bedzie robił. .. nie ma juz zasadniczej słóżby a jeleni trzeba werbowac za marne 2 tys. .. smiech na sali. .. powiedzcie co zawodowy zołnież robi na codzien w koszarach???siedz i pije kawke no i marudzi jak mu zle. .Tak juz jest !!a młody szeregowy nadterminowy albo zawodowy szeregowy. .. zap. .. la za starego i tak to sie kreci. .. a awans błechehehe zapomnijcie najpierw umowa na 6 lat. .. potem sory. .. jak nie pojedziesz na misje to wogóle zapomnij!!!