UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
moim zdaniem zachecanie do przylaczenia sie do armi to jak by naklaniac swoje dziecko do zabicia jakiegos czlowieka i co z tego ze bedziemy miec armie zlozona z ilus tam zolnierzy jak inny kraj na nas spusci bombe i wszyscy do piachu pujdziemy fakt faktem w wojsku dobrze sie zarabia ale czy tedy droga???
wojownik