UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

zarządcy obecni i przyszli miastya elbląga - dość rozprawiania i urzedniczej niemocy. żadam od ludzi ktorzy chca tym miastem zarządzac budowy połączenia elbląga z morzem. natychmiast. jeżeli nie bedziecie tego robić przestane płacić jakiekolwiek podatki. , na początek. nastepnie odbiore wam władze i do łopaty.

kniaż