UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Do przedmówcy: "Tak niedawno" to było około 30 lat temu. Most był w fatalnym stanie technicznym i groził katastrofą. Rozebrano go i elementy złożono na terenie jednego z przedsiębiorstw, a mechanizmy podnoszenia mostu pozostawiono na nabrzeżu. Wprawdzie elblążanie "widzieli" nasz most a to w Szwecji, a to w Danii, ale tak naprawdę, to zniszcał calkowicie w Elblagu, bo nie było możliwości jego naprawienia. Jak widać, czas szybko leci. ..

Lu