UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A tak niedawno jeszcze ten most zwodzony był. Ale zamiast go solidnie wyremontować to zrobiono kładkę, którą po kilku latach chcą rozebrać by zrobić kładki, mosty zwodzone. Ciekawe kto podjął kilka lat temu decyzje o zamianie mostu zwodzonego na kładkę, no kto?