UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Czy ktoś wie jaka była długość, szerokość, głebokość zanurzenia tych stateczkow ? Czy były to statki regularnie pływajace po Bałtyku czy tylko statki dowozowe pomiędzy Elbing a Koninsberg, wychodzące na Baltyk sporadycznie, raz na kilka lat przy odpowiedniej pogodzie? Prosze, fachowców od przekopu o rzeczowe i konkretne wypowiedzi.

Hero