UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a więc jak walcza tylko o 2 lige to sie nie ch nie wysilaja, bo i tak spadniecie wymogiem PZPN, ze juz nie wspomne o dwa razy mniejszym finansowania w trzeciej lidze przez Ratusz tym samym. Panowie prezesi, lepiej promujcie to bedzie w pierwszej lidze 2 razy wiecej kasy i dla trenera oraz pilkarzy

p.s