UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
nastepny mecz jak nie wygramy do bedzie blizej spadku jak awansu, bo jak narazie z pierwszej ligi znowu spada 4 kluby do II ligii wschodniej - czyli u nas ze 6 spada od miejdca 12.Jeszcze sie łapiemy na utrzyamnie, ale to śmiech a nie westchnienie. Miasto nie zbuduje trybuny jak w przerwie zimowej nie bedzie miejsca 1-2 albo chociaz tylko punkt lub 2 straty. ..
kibicka