UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Arteniuk, a czym sie różnii ta pańska II liga od tej poprzedniej III ligi. Przecież dzisiejsza II liga powstała z byłych trzecioligowców w wyniku reorganizacji systemu rozgrywek. Jest Pan dalej na trzecim szczeblu krajowych rozgrywek, tak samo jak poprzedni trener Olimpii. Kibiców / nie kiboli / się nie omami.
kibice