UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Ale wszystkich poroąbało, najlepszym rozwiązaniem byłaby petycja do PZPR :) dobre Wszyscy zapominają, że to I liga kobiet a to są juniorki z zeszłego sezonu i pisanie cokolwiek na trenera czy na nie to paranoja, dobrze grają, I runda nie czyni mistrza potem to się zmienia, a wogóle nie wymagajmy od profesjonalnych juniorek tak dużo bo to pierwszy sezon i do tego emocje :) na wszystko trzeba patrzeć pozytywnie !!! :)