UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

do kibicki. Chyba nie grasz fair. Śmieszy mnie, ale nie tylko, Twój tekst a szczególnie to, że zawodniczki i ich rodzice skarżą się na trenerkę. Twoja córka wykonuje pewną pracę i pobiera za to wynagrodzenie. Skarżyć może się w Sądzie Pracy. Rozumiem sentyment do poprzedniego trenera i bardzo go cenię, ale trenerem teraz jest pani Justyna. I słusznie. Należy dać Jej szansę i pozwolić spokojnie pracować. Start I od dawna gra kiepsko a rodzice jakoś się nie skarżą. Proponuję rodzicom odpowiednią petycję złożyć w ZPRwP.