UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do kibicki. Chyba nie grasz fair. Śmieszy mnie, ale nie tylko, Twój tekst a szczególnie to, że zawodniczki i ich rodzice skarżą się na trenerkę. Twoja córka wykonuje pewną pracę i pobiera za to wynagrodzenie. Skarżyć może się w Sądzie Pracy. Rozumiem sentyment do poprzedniego trenera i bardzo go cenię, ale trenerem teraz jest pani Justyna. I słusznie. Należy dać Jej szansę i pozwolić spokojnie pracować. Start I od dawna gra kiepsko a rodzice jakoś się nie skarżą. Proponuję rodzicom odpowiednią petycję złożyć w ZPRwP.