UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlaczego na bramce stoi zawodniczka ktora o kazdego gola ma pretensje do wszystkich tylko nie do siebie !!! nie dosc ze nic nie odbija to ledwo sie rusza w tej bramce!!! Druga bramkarka pokazala we wczorajszym meczu ze zasluguje na cos wiecej niz tylko wystepy z lawki!

ero