UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

jest okazja, no to łup w nauczyciela. prawda jest zawsze w ludziach. czy ty sprawdziłbyś się na ich miejscu? jaki masz kontakt z własnym dzieckiem? a może w tobie także brak szacunku do samego siebie? a jakim szacunkiem obdarzasz innego obcego ci człowieka? czy telewizja nie podsuwa ci gotowej papki zamiast własnego myślenia? wszyscy jesteśmy wzajemnie od siebie zależni. .. .i szanujmy każdy każdego! pozdrawiam tych co robią swą robotę z pasją! gratuluje sympatii i życzliwości! a jak jej nie ma to na pewno będzie!

KLM