UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Wszystko pięknie, a gzie są nagrody i wyróżnienia dla pedagogów dzieci niepełnosprawnych. Dzieci te wymagają więcej poświęcenia i uwagi nauczycieli. Wszyscy jakoś zapomnieli o pracy tych NAUCZYCIELI i DYREKCJI tych placówek. Wstyd. .. .Dziecko chore to tęż uczeń naszego miasta i tam są również nauczyciele oddani całym sercem swojej pracy. DZIĘKUJEMY wam za opiekę nad dziećmi specjalnej troski. rodzic

kabe