UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

MISJA ? Każdy po pracy ma też do zrobienia co jest z nią związane. Dodatkowa praca nauczycieli w domu to już slogan. No chyba że korepetycje. .. .Małe zarobki ? to może podzielmy roczny zarobek przez faktyczną ilość godzin pracy / 18 tygodniowo x 38 tygodni pracy !!!TAK, TAK /. Tyle wolnych od pracy dni nie ma żadna inna grupa zawodowa. Wakacje, ferie świąteczne, zimowe, wiosenne, wolne "odrobione dni ". Przysługujacy roczny urlop zdrowotny. Ze odpowiedzialna praca i stres ? Ciekawe co mają powiedzieć np kierowcy autobusów miejskich ? Ale im ciągle MAŁO, MAŁO.