UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Gdybyś naprawdę był przygłupem i ćwiczył tą czerwoną nowomowę, od 60 lat niezmiennie wciskaną temu głupiemu ludkowi, nie miał bym ci za złe. Ale ty na tyle jesteś inteligentny, że doskonale wiesz, o czym piszemy i mówimy, ino, że pozycja lub położenie nie to, aby real uznać. LUB, to rzeczywiście jest sprawa wiary, a tu się rozum wyłącza.
AborygenMiejscowy