UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Dotyczy Ar Nowaczyk komentuje i komentarza pana Czerwonego. Brak polemiki wg Ciebie świadczy o uznaniu czyiś wypowiedzi za prawdziwe i słuszne? Czyli jeżeli ktoś w Internecie nie skomentuje Twoich oszczerstw, insynuacji lub nieprawdziwych informacji stają się one automatycznie prawdą niepodważalną? Na którym roku studiów prawniczych jest logika, bo wg mnie chyba na samym początku. Warto ten przedmiot opanować chociażby w podstawie. Pomaga w życiu. Słuszna jest, więc tylko Twoja uznaniowość dla sądów, które pasują do Twoich poglądów. Ale to przecież nie ma nic wspólnego z normalną debatą publiczną. Postęp w myśleniu jest rzeczą warto wprowadzania również do swojego rozumowania i postrzegania świata. Proszę to rozważyć. Niebieski. I nie zaśmiecajmy miejsca czytelnikom, chcącym czytać o czymś zupełnie innym.