UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Dotyczy Art Nowaczyk komentuje itd. Tam jakoś nie wchodzi mój tekst. Pan Nowaczyk komentuje nie to co powinien. Może skomentuje to co Prezydent napisał w piśmie z 07.10.2010r opublikowanym na ultra prawicowym info. elblag. pl pod tytułem „ Prezydent Słonina odnosi się do pomysłów Nowaczyka” Cytat. „ Nie zamierzam jednak tolerować nieprawdziwych informacji, które prezentuje kandydat PO w celu uzyskania poparcia. O tym, kim się jest świadczy również dotychczasowy dorobek. Może więc kandydat na prezydenta wykaże co zrobił pełniąc funkcję wójta Gminy Elbląg i Członka Zarządu Województwa? Nie jest bowiem prawdą, że to dzięki Panu Nowaczykowi nasze miasto otrzymuje unijne dofinansowanie do wielu realizowanych inwestycji, jak to się chwali na swoim blogu, czy w lokalnych mediach. Zanim Pan Nowaczyk został Członkiem Zarządu Elbląg był już w czołówce miast zdobywających środki unijne. „ Bardzo ostre słowa i tak bez odpowiedzi? Brak polemiki wskazuje, że te słowa i inne zarzuty postawione w tym piśmie są po prostu prawdziwe i słuszne. Czerwony