UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

hmmm a czemu w artykule nie wspomniano o tym, że tam były pokazy nie tylko reprezentantów jednostek wojskowych?O Jednostce Strzeleckiej zapomniano a przecież to nie żołnierze a organizacja pod patronatem MON. Tym bardziej, ze na zdjęciu w artykuje jest własnie strzelec (Adrianna) z tej jednostki a nie żołnierz.

Eli