UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

dlaczego festyn trwał tak krótko??? Zaraz po pracy pojechałem po syna aby pojechać z nim na festyn, dojechaliśmy o 16.09 i powiedziano nam, że już nikogo nie mają wpuszczać bo festyn się kończy. WSTYD!

zbulwersowany ojciec