UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zamiast kupować nowe uzbrojenie wysyła się żołnierzy na kosztowne i niepotrzebne wycieczki do Afganistanu!!! Nikt mi nie wmówi że Irak i Afgan przyniosły WP jakąkolwiek korzyść!!! Wojsko Polskie dzisiaj prezentuje porównywalną wartość bojową jak armia iracka przed 2gą Wojną w Zatoce Perskiej. I co tu świętować pytam się?! Chyba że chodzi tylko o okazję do napicia się wódki z politykami i oficerami.
JesusAlvaro